Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11.04.2021 r.

 

 

  1. Dziś rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”. Po każdej mszy św. możemy złożyć swój dar serca do puszek na pomoc dla ubogich.

 

  1. W najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami, których dzieci w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o przybycie tylko jednego rodzica dziecka, jeżeli jest taka możliwość prosimy, aby przyjść samemu ze względu na ograniczenia wiernych mogących przebywać w świątyni.

 

  1. Zapraszamy na warsztaty biblijne nt. Księgi Syracydesa. Spotkanie odbędzie się we wtorek metodą „on line” o godz. 19.00.

 

  1. We piątek 16-ty dzień miesiąca podczas każdej mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II, a po mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Z racji pandemii Najświętszy Sakrament będzie wystawiony w kościele do godz. 20.00. Od godz. 20.00 prosimy o indywidualną modlitwę różańcową w domu, w wybranej przez siebie godzinie. Jerycho zakończymy w sobotę w kościele adoracją od godz.17.00 do mszy św. wieczornej. Osoby, które będą się modlić prosimy o wpisanie się na listę wyłożoną pod chórem.

 

  1. Organizatorzy Marszu dla Życia informują, że w tym roku, zamiast dorocznego Marszu dla Życia, zapraszamy do udziału w akcji „USŁYSZ”, która odbędzie się w przyszłą niedzielę przy figurze św. Jana Pawła II  na  Jasnych Błoniach w Szczecinie od godz. 12.00 do 21.00. Akcja  „USŁYSZ” będzie polegać na tym, że każdy popierający wartość życia człowieka od  poczęcia  do  naturalnej  śmieci,  będzie  mógł  dać o  tym świadectwo poprzez uderzenie w dzwon „Głos Nienarodzonych”.

 

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i wpłacane na konto parafialne oraz za ofiary na Bazylikę Grobu Pańskiego, na którą zebraliśmy 1500 zł. Wszystkim ofiarodawcom mówimy: Bóg zapłać!