Intencje mszalne

NIEDZIELA 28.05.2017

6.30 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (21 greg.)

8.00 – o Boże błogosławieństwo w domu i w pracy dla całej rodziny

9.30 – śp. Joanna, Władysław, Adam – Traczyk; Tadeusz Adamowicz

11.00 – śp. Lucyna, Zygmunt, Mirosław

12.30 – śp. Łukasz Soroka: 10 rocz. śmierci; Piotr Burbol: 1 rocz. śmierci

18.00 – śp. Zdzisław, Rozalia, Wacław – Wesołowscy; Janina, Stanisław, Teodozja – Szanfisz

19.30 – za parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK 29.05.2017

6.30 – o Boże błogosławieństwo dla Urszuli w dniu imienin

8.00

18.00 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (22 greg.)

 

 

WTOREK 30.05.2017

6.30 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (23 greg.)

8.00

18.00 – śp. Stefania Przybył: 10 rocz. śmierci; Kazimierz i Henryk; zmarli z rodziny Przybył

 

 

ŚRODA 31.05.2017

6.30 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (24 greg.)

8.00 –

18.00 – o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Maryi – Matki Pięknej Miłości dla Janiny i Władysława Pietrzak z okazji 66 rocz. sakramentu małżeństwa

 

 

CZWARTEK 01.06.2017

6.30 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (25 greg.)

8.00 – o łaskę zdrowia i udaną operację oraz o wszelkie potrzebne łaski dla córki Wandy Klonowskiej

18.00 – śp. Jadwiga Rybińska (1 greg.)

 

 

PIĄTEK 02.06.2017

6.30 – 1) o uzdrowienie męża z wszelkich uzależnień i napełnienie go Bożą miłością

2) śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (26 greg.)

8.00 – śp. Tadeusz Kapusta (1 greg.)

18.00 – 1) śp. Zenon Kosmalski: 7 rocz. śmierci

2) śp. Jadwiga Rybińska (2 greg.)

 

 

SOBOTA 03.06.2017

6.30 – 1) o łaskę zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę świętego Patrona dla Karola z okazji 31 urodzin

  2) śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (27 greg.)

8.00 – śp. Tadeusz Kapusta (2 greg.)

18.00 – 1) śp. Edmund Wesołowski: 13 rocz. śmierci

2) śp. Jadwiga Rybińska (3 greg.)

 

 

 

NIEDZIELA 04.06.2017

6.30 – śp. Józef, Edward, Bernard, Sabina – Piktel (28 greg.)

8.00 – śp. Tadeusz Kapusta (3 greg.)

9.30 – śp. Helena Szulta

11.00 – zmarli z rodziny: Gierle, Wojtkiewiczów, Kaszubowskich

12.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące; zmarli z rodziny Wodzyńskich, Nidów i Bąków

18.00 – śp. Jadwiga Rybińska (4 greg.)

19.30 – śp. Jacek Jon: 1 rocz. śmierci