Intencje mszalne

NIEDZIELA 20.10.2019

6.30 – za parafian

8.00 –

9.30 – 1) śp. Mieczysław Kaczyński: 3 rocz. śmierci

2) śp. Jerzy Wójcik: miesiąc po śmierci

11.00 – śp. Stanisława Marcinkiewicz: 3 rocz. śmierci  

12.30 – śp. Anna: 17 rocz. śmierci; zmarli rodzice i wszyscy zmarli z rodziny

18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski

19.30 – śp. Julianna Idzikowska (20 greg.)

 

 

PONIEDZIAŁEK 21.10.2019

6.30 – śp. Julianna Idzikowska (21 greg.)

8.00 –

18.00 – 1) śp. Józef Bośko: 20 rocz. śmierci; zmarli rodzice z obu stron oraz krewni

   2) dziękczynna z okazji 30 rocz. sakramentu małżeństwa Danuty i Zbigniewa Walo z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

 

 

WTOREK 22.10.2019

6.30 – 1) śp. Julianna Idzikowska (22 greg.)

 2) śp. Jacek Pok; zmarli z rodziny

8.00 –

18.00 – 1) śp. Maria Tucholska

   2) zmarli z rodziny Lemańskich, Walo, Przetak, Wnorowskich; dusze zapomniane

 

 

ŚRODA 23.10.2019

6.30 – 1) o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Anity

 2) śp. Wanda i Marcin – Wojnarowscy; zmarli z rodziny

7.15 – pogrzebowa: śp. Zofia Dawid

8.00 – śp. Kazimierz Aleksandrowicz; zmarli z rodziny Aleksandrowicz

18.00 – 1) za parafian

   2) śp. Julianna Idzikowska (23 greg.)

   3) śp. Krystyna i Jan: w kolejne rocznice śmierci; zmarli z ich rodzin

 

 

CZWARTEK 24.10.2019

6.30 – śp. Maria Rusin

8.00 –

18.00 – 1) śp. Marian Gajowniczek

2) śp. Julianna Idzikowska (24 greg.)

 

 

PIĄTEK 25.10.2019

6.30 – przebłagalna o darowanie win i o szczęśliwą śmierć dla ofiarodawcy

8.00 – o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Nikoli z okazji urodzin

18.00 – 1) śp. Artur (14 rocz. śmierci) i Stanisław – Poleszczuk

2) śp. Julianna Idzikowska (25 greg.)

 

 

SOBOTA 26.10.2019

6.30 – śp. Aleksander i Józefa; zmarli z rodziny Orłowskich

8.00 – śp. Antoni Krasowski: 30-sty dzień po pogrzebie

18.00 – 1) śp. Stanisława i Stanisław – Tułeccy; Zofia i Rafał – Westwalewicz

2) śp. Julianna Idzikowska (26 greg.)

 

 

 

NIEDZIELA 27.10.2019

6.30 – za parafian

8.00 – śp. Zbigniew Wielgus

9.30 – śp. Renata

11.00 – śp. Stefan Bajor: 5 rocz. śmierci; Zenobia Wasiela: 30 rocz. śmierci

12.30 – śp. Tadeusz; zmarli rodzice z obu stron; zmarli z rodziny Batlińskich i Sobocińskich

18.00 – śp. Elżbieta i Jan – Jabłońscy

19.30 – śp. Julianna Idzikowska (27 greg.)