Intencje mszalne

NIEDZIELA 26.01.2020

6.30 – za parafian

8.00 – śp. Eugeniusz: 4 rocz. śmierci; Waldemar; Irena i Kazimierz – Gumowscy

9.30 – śp. Jan Malinowski: 20 rocz. śmierci

11.00 – śp. Edward Stencel: 6 rocz. śmierci

12.30 – śp. Anna Góźdź: 5 rocz. śmierci; zmarli z rodziny

18.00 – śp. Tadeusz: 21 rocz. śmierci i Henryka: 4 rocz. śmierci – Szpinda; zmarli z rodziny Sośnickich i Szpindów

19.30 – w intencji Pauli i Roberta: o Boże błogosławieństwo w rodzinie i powrót do zdrowia

 

 

PONIEDZIAŁEK 27.01.2020

6.30 – o pokój na świecie oraz łaskę zgody, pokoju i przebaczenia w naszych rodzinach

8.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące najbardziej zapomniane

11.00 – pogrzebowa: śp. Alina Bartoszuk

18.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Piotra

 

 

WTOREK 28.01.2020

6.30 – przebłagalna: o darowanie win i o szczęśliwą śmierć dla ofiarodawcy

8.00 –

18.00 – śp. Maria, Józef, Longina, Jadwiga, Bożena; zmarli z rodziny Kuligowskich i Sobolów

 

 

ŚRODA 29.01.2020

6.30 – o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Romana Kuchmistrza z okazji urodzin

8.00 –

18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski do świętego przeżywania daru kapłaństwa dla ks. Pawła z okazji 9 rocz. święceń kapłańskich (intencja od Żywego Różańca i Legionu Maryi)

 

 

CZWARTEK 30.01.2020

6.30 – o łaskę wiary dla ofiarodawcy i znajomych

8.00 –

18.00 – śp. Beata Żuchowska: 13 rocz. śmierci; zmarli z rodziny Żuchowskich, Brzezińskich i Nowak

 

 

PIĄTEK 31.01.2020

6.30 – o łaskę nawrócenia dla Krzysztofa i Boże błogosławieństwo w rodzinie

8.00 –

18.00 – śp. Romuald: 15 rocz. śmierci

 

 

SOBOTA 01.02.2020

6.30 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci i rodziny

8.00 – 1) w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP oraz z żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

2) śp. Franciszek: 38 rocz. śmierci

18.00 – śp. Marian Wiedyński: miesiąc po śmierci

 

 

 

NIEDZIELA 02.02.2020

6.30 – o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Dawida z okazji 7 urodzin oraz jego rodziców

8.00 – śp. Teodora i Kazimierz – Saczuk; Czesław Niemen: 16 rocz. śmierci

9.30 – śp. Eugeniusz Nowak: 3 rocz. śmierci

11.00 – 1) za parafian

2) śp. Wiesław Żoga

12.30 – śp. Lucyna i Zbigniew – Jańczuk

18.00 – śp. Józef i Zofia – Henrykowscy

19.30 – śp. Janina Chadkiewicz; Jolanta Piotrowska