Aktualności

Środa Popielcowa

Zapraszamy do wspólnej modlitwy, uczestnictwa we Mszy świętej, w Środę Popielcową. Msze święte będziemy sprawować o godz. 6:30, 8:00, 10:00, 16:30, 18:00 i 19:30. Możliwość spowiedzi przed i w czasie Mszy świętych. Rozpocznijmy wspólnie czas przygotowania do Paschy! 


Nabożeństwa Wielkopostne

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych W piątek rozpoczniemy odprawianie nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla wszystkich wiernych bezpośrednio po mszy św. o godz. 18.00. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o Męce Pańskiej o godz. 17.00.


Adoracja Czwartkowa

  W każdy czwartek – z racji na Rok duszpasterski, który jest poświęcony Eucharystii – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.


Kancelaria Parafialna w sytuacji pandemii

Sytuacja epidemiczna przypomina nam o odpowiedzialnym zachowaniu się wobec drugiego człowieka. Również w naszej wspólnocie parafialnej chcemy na tę odpowiedzialność wskazać. Dlatego informujemy, że : Kancelaria parafialna zostaje zamknięta. Wszelkie sprawy, np. zaświadczenia do sakramentów, potwierdzenie przyjętego chrztu, przyjmowanie pogrzebów, prosimy załatwiać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. nr telefonu parafialnego to: 736 840  536. Intencje Mszy •


Dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej

DEKRET o udzieleniu dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta w miejscu i czasie obowiązywania czerwonej strefy epidemicznej     Biorąc pod uwagę trwający stan epidemii w naszej Ojczyźnie oraz fakt ogłoszenia w całym kraju czerwonej strefy epidemicznej i związanych z nią dodatkowych rygorów sanitarnych (…) do czasu ustania powyższych obostrzeń: •


Galeria

Pielgrzymka na Jasną Górę [2019]


Pożegnanie ks. Romana Kuchmistrza – 9.09.2019 r.