Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 stycznia 2022 r.

  1. We worek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon. W intencji zjednoczenia wyznawców Chrystusa modlić się będziemy podczas wieczornych mszy św.
  1. W tym tygodniu zakończymy spotkania duszpasterskie w ramach tzw. kolędy. Spotkania rozpoczynają się o godz. 18.00 Mszą świętą z prośbą o błogosławieństwo dla mieszkańców danej ulicy. Po Mszy świętej wspólne kolędowanie i modlitwa dziękczynno-błagalna.

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania mieszkańców następujących ulic:

Poniedziałek: Barnima

Wtorek : Kołłątaja, Kadłubka i Barbary

Środa:  : Naruszewicza i  Niemcewicza

Czwartek:  Rodziewiczówny i Orzeszkowej

Piątek: Boguchwały i Asnyka

Parafian, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu swojej ulicy zapraszamy na dogodny dla siebie dzień.

  1. Dziś 16-ty dzień miesiąca o godz. 19.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Z racji pandemii prosimy o indywidualną modlitwę różańcową w domu, w wybranej przez siebie godzinie. Jerycho zakończymy w poniedziałek w kościele adoracją od godz.17.00 do mszy św. wieczornej. Osoby, które będą się modlić prosimy, aby o wpisanie się na listę wyłożoną pod chórem.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc dla katolików prześladowanych lub dyskryminowanych.
  1. Za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła i potrzeby naszej parafii, za ofiary kolędowe oraz wszelką życzliwość i okazane dobro mówimy serdeczne: Bóg zapłać.