Bunt na pokładzie – Warsztaty dla rodziców

Jeśli nie jest Wam łatwo, Tobie i Twojemu dorastającemu dziecku, a właściwie młodemu człowiekowi poszukaj wsparcia.

Na nasze zaproszenie przyjeżdża Michał Frąckowicz, by poprowadzić warsztaty dla rodziców nastolatków. Michał jest nauczycielem z dużym stażem, dyrektorem szkoły i świeckim ewangelizatorem ze wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi. Warsztaty te od wielu lat prowadzi w całej Polsce.

Warsztaty odbędą się 15 kwietnia (sobota) w godzinach 9:00 -17:00 w Netto Arenie w Sali konferencyjnej – ilość miejsc ograniczona.

Koszt udziału w Warsztatach:  55 zł, w tym obiad, kawa herbata

Zapisy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/KFhJcyC8JjymK3QZ7

Po zgłoszeniu zostanie jednorazowo wyświetlone potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Z pytaniami prosimy o kontakt na adres katolickaodnowa.szczecin@gmail.com

W ciągu 10 dni od zgłoszenia (dla ostatnich zapisujących się nieprzekraczalny termin to 12 kwietnia) prosimy dokonać wpłaty organizacyjnej 55 zł z tytułem „Bunt na pokładzie” na rachunek bankowy Stowarzyszenia „Nasza Parafia” w Pekao SA  nr42 1240 3813 1111 0010 6940 8015

Plan warsztatów:

09.30 rejestracja

10.00          Wprowadzenie w warsztaty

10.15          Blok tematyczny I

Konferencja: Jesteś bardzo dobrym rodzicem i masz prawo do błędów

Warsztat:             Dobra myśl o swoim dziecku

11.30          Przerwa

12.00          Blok tematyczny II

Konferencja: Młody człowiek w gąszczu autorytetów czyli walka o tożsamość

Warsztat:             Rynek Autorytetów

13.30       Obiad

 14.30         Blok tematyczny III

Warsztat: Podróż dookoła światów czyli co jest dla Ciebie najważniejsze

Konferencja: Bunt młodych czyli dla każdego coś praktycznego

Warsztat: Tożsamość rodzica i nastolatka

Warsztat: Jestem z Ciebie zadowolony

17.00       Zakończenie

Administratorem danych osobowych uczestników Warsztatów są ich Organizatorzy tj. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz Stowarzyszenie „Nasza Parafia”, ul. Księcia Barnima III Wielkiego 22A, 71-437 Szczecin, KRS nr 0000631244 Kontakt: katolickaodnowa.szczecin@gmail.com

Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu zorganizowania i przeprowadzenia Warsztatów „Bunt na pokładzie”. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.