Ogłoszenia i komunikaty

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

08 września 2019 r.

 

 

  1. Dziś o godz. 12.30 odprawimy uroczystą mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Podczas mszy św. zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne.

 

  1. Roman Kuchmistrz został mianowany proboszczem w parafii Trzechel. Jutro podczas mszy św. o godz. 18.00 chcemy pożegnać ks. Romana i podziękować za jego posługę w naszej parafii.

 

  1. Uczniów z klasy VII i VIII zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie klas VII odbędzie jutro o godz. 19.00, a klas VIII we wtorek również o godz. 19.00.

 

  1. Nasza Archidiecezja, odpowiadając na Wydarzenie Duszpasterskie „Polska pod Krzyżem”, organizuje 14 września wspólnotową Modlitwę: „Szczecin u stóp Krzyża”. Trwamy w Nowennie do Krzyża Świętego, która przygotowuje nas do tych wydarzeń. W sobotę od godz. 11.00 do godz. 15.00 będziemy adorowali Krzyż w naszej świątyni. Adoracja zakończy się wspólną modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w modlitwę.

 

  1. Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Gostynia, Myśliborza na Jasną Górę i Górę św. Anny. Termin pielgrzymki: 27-29 września, orientacyjny koszt 250 zł, wpisowe 50 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszystkie przejawy okazywanej nam dobroci i życzliwości.