Ogłoszenia i komunikaty

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

11 marca 2018 r.

 1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Żuk. Nauki rekolekcyjne będą głoszone dziś na wszystkich mszach św. oraz od poniedziałku do środy o godz. 10.00 i 18.00. W związku z rekolekcjami od poniedziałku do środy nie będzie odprawiana msza św. o godz. 8.00.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o Męce Pańskiej w niedzielę o godz. 17.00.
 • Droga Krzyżowa w każdy piątek wielkiego postu. Dla dzieci o godz. 17.00, a dla wszystkich wiernych bezpośrednio po mszy św. o godz. 18.00.
 1. Po mszy św. można nabywać świece Caritas na stół wielkanocny. Dochód ze sprzedaży będziemy przeznaczony na pomoc dla ubogich.
 1. Zapraszamy na warsztaty biblijne we wtorek o godz. 19.00. Temat spotkania: Opis Męki Pańskiej w Ewangelii wg św. Marka.
 1. Młodzież licealną i gimnazjalną z kl.III zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30. Po nabożeństwie spotkanie w sali katechetycznej.
 1. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na prośbę Ks. Arcybiskupa włączyli się w adorację i modlitwę w intencji powołań.
 1. Można jeszcze zapisać się wyjazd do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej. Termin: sobota, 24 marca. Zapisy u ks. Tomasza Kałuży.
 1. Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.12.30.
 1. Serdecznie dziękujemy za wszelka życzliwość oraz ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i prace remontowe.