Ogłoszenia i komunikaty

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

07 MARCA 2021 r.

 

 

  1. Dziękujemy za liczny udział w nabożeństwach wielkopostnych i zachęcamy do wspólnej modlitwy.  W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem o Męce Pańskiej o godz. 17.00. W  piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, a dla wszystkich wiernych bezpośrednio po mszy św. o godz. 18.00.

 

  1. Już dziś zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczną się w 5-tą niedzielę Wielkiego Postu.

 

  1. Zapraszamy na warsztaty biblijne nt. Męki Pańskiej wg Ewangelii św. Jana. Spotkanie odbędzie się we wtorek metodą „on line” o godz. 19.00.

 

  1. W środę po mszy św. o godz.18.00 przed ołtarzem św. Józefa rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Oblubieńca NMP.

 

  1. Pan organista zaprasza osoby, które chcą śpiewać podczas liturgii Wielkiego Tygodnia w scholii parafialnej na próbę, która obędzie się w czwartek o godz. 18.30 w salce w Domu Parafialnym.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w adorację w intencji powołań.

 

  1. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć baranki i świece na stół wielkanocny. Jak co roku dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na świąteczną pomoc dla osób samotnych.

 

8. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła, remont kaplicy i potrzeby naszej parafii oraz za dar serca na misje złożony do puszek w ostatnią niedzielę:  zebraliśmy 1.960 zł.