Ogłoszenia i komunikaty

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15 lipca 2018 r.  

 

  1. Jutro obchodzimy wspomnienie NMP z Góry Karmel. Jest również  16. dzień miesiąca, w którym czcimy św. Jana Pawła II. Przed mszą św. o godz. 18.00 wystawienie relikwii papieża, na zakończenie mszy św. adoracja oraz błogosławieństwo relikwiami, a po mszy św. rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę. Chętni mogą wpisać się na listę wyłożoną pod chórem.
  1. Stowarzyszenie „Nasza Parafia” organizuje pielgrzymkę do Paczkowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Ludźmierza, Wadowic na Jasną Górę i Górę św. Anny. Termin pielgrzymki: 26-29 września, orientacyjny koszt 430 zł, wpisowe 50 zł. Zapisy u ks. proboszcza w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  1. W okresie wakacyjny do końca sierpnia nie będziemy odprawiać niedzielnej mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź święta tylko przed lub po mszy św. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy oraz gościom przebywającym w naszej parafii życzymy udanego wypoczynku.
  1. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku.
  1. Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła, patrona Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie. Uroczystość tą poprzedzą: Jarmark Jakubowy w dniach od 20 do 22 lipca (piątek – sobota – niedziela) oraz Rekolekcje Jakubowe w dniach od 22 do 24 lipca (niedziela – poniedziałek – wtorek), które wygłosi ks. dr Piotr Donarski, dyrektor Katolickiego Radia Plus.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii – wszystkim ofiarodawcom mówimy serdeczne: „Bóg zapłać”.