Ogłoszenia i komunikaty

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

21 stycznia 2018 r.

 

 1. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan W intencji zjednoczenia chrześcijan modlić się będziemy podczas wieczornych mszy św. do czwartku.
 1. W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:
 • we środę wspomnienie św. Franciszka Salezego,
 • w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła,
 • w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
 1. W związku z zakończeniem kolędy od Biuro Parafialne będzie czynne od godz. 16.00 do 18.00.
 1. Prałat Wincenty Jankowski obchodzi w poniedziałek swoje imieniny, zapraszamy do wspólnej modlitwy za dostojnego solenizanta jutro podczas mszy św. o godz. 18.00.
 1. Zapraszamy na warsztaty biblijne o Księdze Proroka Daniela. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w salce.
 1. Na początku roku odszedł do wieczności Pan Olgierd Maciejewicz – bardzo zasłużony dla parafialnej grupy Caritas. W intencji śp. Olgierda Maciejewicza zostanie odprawiona msza św. w przyszłą niedzielę o godz.11.00.
 1. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na przywitanie w naszej parafii figury MB strażniczki wiary, która przybędzie do naszej świątyni w sobotę ok. godz. 20.00 i pozostanie w nami przez miesiąc.
 1. Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Billa i Rose Mojer, liderów duchowości małżeńskiej, których będziemy gościć w przyszły poniedziałek, 29.stycznia, na mszy św. o godz. 18.00. Po mszy św. spotkanie dla kobiet i mężczyzn w domu parafialnym.
 1. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość i dobro okazane podczas wizyty duszpasterskiej mówimy: Bóg zapłać.