Ogłoszenia i komunikaty

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 lipca 2017 r.

  

  1. Dziś – po mszy św. o godz. 19.30 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę. Chętni mogą wpisać się na listę wyłożoną pod chórem.
  1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia obchodzimy:
  • w czwartek wspomnienie bł. Czesława,
  • w sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  1. W poniedziałek rozpoczęliśmy remont dawnej salki akademickiej wraz zapleczem socjalnym. Po remoncie będzie tam sala audiowizualna z zapleczem kuchennym, toaletą, łazienką i pokojem socjalnym. Jest ona przeznaczona dla Centrum Formacji Biblijnej utworzonego w naszej parafii przez ks. Arcybiskupa i Poradni Rodzinnej; sala będzie także służyła innym grupom parafialnym.
  1. Trwają także prace przy organach. W tym tygodniu rozpoczęliśmy montaż elementów grających do poszczególnych głosów organowych, zamontowano tzw. mieszki do 2 głosów w sumie 70 szt., oraz rozpoczęliśmy montaż nowej instalacji elektrycznej instrumentu.
  1. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku.
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na remont uszkodzonej przez pożar katedry w Gorzowie Wlk. – zebraliśmy 2300 zł. Bóg zapłać także za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i prowadzone remonty.